Equip

Pedagogium Cos està format per un component humà il·lusionat i obert a les situacions de canvi d’una societat que avança constantment. Aquesta escola potencia dia a dia grans projectes per tal de crear un ambient de reflexió i de coneixement entre tots els/les alumnes de l’escola.

Titular

Magda Cos

Equip directiu

Directora: Àngels Gironella
Sotsdirectora: Magda Gironella
Caps d’estudi:

Maite Camins (Educació Infantil)

Marc Carrasco (Primària),
Jordi Vilar (Secundària)

Coordinació Pedagògica: Esther Lozano

Administració

Administrador: Marc Morreres 
Secretaria: Marta González, Estíbaliz Martínez

Secretaria Acadèmica: Glòria Gragera

Llar / Infantil

P1: Marta Montalbán, Isabel Ortiz
P2: Maite Camins, Eva Barragán
P3: Neus Balaguer, Maria Salcedo
P4: Ivette Lara, Paula Solano
P5: Silvia Fuentes, Jéssica Pozo

Primària

1r: Cristina Cavallé, Assumpa Campderrós
2n: Roser Torras, Laura Trigueros
3r: Iñaki Azpiazu, Rocío Escobar
4t: Jaume Tejero, Esther Lozano
5è: Mònica Yepes, Pau Martí, Manuel López
6è: Vanessa Pastor, Oriol Alicarte, Marc Carrasco

Secundària

1r: Ana M. Martínez, Joel Navarro, Pilar
Fernández
2n: Magda Gironella, David Muñoz, Xavier Quartiella
3r: Lourdes Escardívol, Nathalie Chidaine, Marc Domènech
4t: Tere Salcedo, Juan Carlos Puertollano, German Sal, Mario Alfonso

Especialistes

Gaelle Frimin

Marina San Pío

Maite Camins
Élea Cittadino

Especialistes

Gaelle Frimin
Ana del Río
Ester Barrera
Mercè Gelpí

Maria López

Especialistes

Àngels Gironella
Marc Parés
Adrien Faure
Carmen Valls
Marc Garcia
Marc G.Bueno

Jordi Asensio

Marc Iniesta

Coordinadors docents

Educació Infantil: Maite Camins (1r cicle), Neus Balaguer (2n cicle)
Primària: Cristina Cavallé (cicle inicial),
Rocío Escobar (cicle mitjà),
Oriol Alicarte (cicle superior)
Secundària: Anna M. Martínez (1r cicle),
Juan Carlos Puertollano (2n cicle)

Comissió d’Atenció a la Diversitat (CAD)

Directora: Àngels Gironella
Coordinador i Psicopedagog: Jordi Asensio
Especialista d’Educació Especial: Manuel López
Neuropsicopedagog i Orientador: Jordi Baus
Logopeda: Iñaki Azpiazu

 

 

 

 

 

 

Caps de departament

Humanitats i Ciències Socials: Paco Sánchez
Ciències: Tere Salcedo
Lingüístic: Juan Carlos Puertollano

Tecnologia: Xavier Quartiella

Servei de menjador

Directora de Servei: Marta González

Nutricionista ( Arcasa ): Míriam Ubach
Monitoratge (Fundació Pere Tarrés):

Marta, Lali, Rafi, Cristian, Estíbaliz, Estefania, Rocío, Andrea i Isabel 
Cuiner ( Arcasa ): Toni Zuferri
Auxiliar ( Arcasa ): Carme Díaz

Manteniment

Arquitecte i coordinador: Mario Alfonso

Encarregat: Jordi Arqué

 

 

 

Coordinadors d’Informàtica (DIM)

Xavier Quartiella, Marc Garcia

Servei de neteja

Luisa, Eli, Juana i Rosi

Escola d'Activitats

Director de Servei: Pau Martí

Intr. a la Cultura Xinesa: Roser Torras

Urban Dance: Júlia Pastor i Blanca de Hita
Patinatge: Irene Muñoz
Sensibilització Musical: Pau Martí

Futbol: Roser Torras

Iniciació Esportiva: Pau Martí

Programació i Robòtica Codelearn: Pau Vallespí

Cant Modern i Boomwhakers: Pau Martí

Karate Sakay: Antonio Campos

Natació: Complex Baldiri Aleu

Anglès: Kids & Us School of English